برخی از سایت های بزرگ و معتبر خارجی

بهترین امکانات و خدمات را برای شما آماده کرده ایم

با کلیک بر روی سایت های زیر می توانید به میلیون ها فایل گرافیکی و دانلودی دسترسی داشته باشید. فایل مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و از طریق فرم سفارش لینک آن را برای ما ارسال کنید.

 

وب سایت پیکسل یاب با هدف ارائه خدمات خرید انواع فایل از وب سایت های معتبر خارجی که مورد نیاز طراحان گرافیک، آتلیه های عکاسی و مراکز تخصصی چاپ در ایران می باشد راه اندازی شده و سعی بر آن دارد که با حداقل هزینه در کوتاه ترین زمان و به منظور جلب رضایت کاربران محترم داخل کشور بتواند موانع موجود بر سر راه خریدهای اینترنتی ارزی را برطرف نماید. جهت ارتباط با ما و در صورت نیاز به خرید فایل، علاوه بر ارسال فرم درخواست می توانید درخواست خود را از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

فایل مورد نظر خود را سفارش دهید

درخواست خودتان را برای ما ارسال کنید؛ بعد از بررسی فایل های مورد نیاز شما در اسرع وقت ظرف 24 ساعت توسط پیکسل یاب برآورد هزینه خواهد شد و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید. توجه نمایید که تکمیل فرم زیر به منزله قطعی شدن سفارش نمی باشد.

  نام و نام خانوادگی

  ایمیل

  شماره واتس اپ یا آی دی تلگرام

  لینک فایل های مورد نظر خود را به همراه توضیحات وارد نمایید

  پیوست تصویر یا فایل در صورت نیاز

  راحت از پیکسل یاب خرید کنید

  دسترسی به آرشیو غنی

  با توجه به دسترسی پیکسل یاب به اکانت اکثر سایت های گرافیکی و همچنین دارا بودن آرشیوی غنی از اینگونه فایل ها، فایل درخواستی شما پس از بررسی در کمترین زمان و قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

  قیمت مناسب

  در صورتی که فایل درخواستی شما جزء آرشیو و یا سایت های دارای اکانت از طرف ما باشد، فایل با کمترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای استعلام قیمت می توانید از طریق راه های ارتباطی درخواست خود را ارسال کنید.

  خرید بدون محدودیت

  اگر فایل شما جزء آرشیو و سایت های گرافیکی تحت پشتیبانی ما نبود، و یا حتی فایلی غیر گرافیکی نیاز داشتید، نگران نباشید! پیکسل یاب بدون محدودیت، امکان خرید و ارسال فایل موردنظر شما از هر سایت خارجی را با محاسبه دلار روز دارد.