قوانین و شرایط

مقدمه :

”  پیکسل یاب ” کار و فعالیت خود را که در زمینه ارایه ی مجموعه فایل های گرافیکی لایه باز و پروژه های ویدیویی است در آبان 1397 تاسیس شد تا بتواند گامی برای اشاعه فرهنگ استفاده از محصولات مجازی در چارچوبی اصولی ، استاندارد و همسو با قوانین جاری جمهوری اسلامی مبتنی بر قانون کپی رایت ، برداشته و محصولاتی حرفه ای و کاربردی به کاربران و علاقمندان این عرصه ، تقدیم نماید ، سامانه ی پیش رو برای فروش و دانلود آنلاین فایل های گرافیکی طراحی و بارگذاری شده است بر این اساس کاربران گرامی به راحتی می توانند محصولات فروشگاه را خریداری نموده و یا محصولات تولیدی خود را برای فروش عرضه نمایند. با این توضیح که این وبگاه سایت کارآفرینی بوده و به منظور ورود فارغ التحصیلان رشته های گرافیک و کامپیوتر به بازار کار تاسیس و راه اندازی شده است و جنبه عام المنفعه دارد .

 

کاربران گرامی دقت فرمایید : تمامی محصولات عرضه شده در ” پیکسل یاب ” توسط کاربران سایت برای فروش عرضه شده اند و ” پیکسل یاب ” فقط به عنوان واسط کاربری ، زمینه عرضه و فروش را برای سازندگان و یا مترجمین محصولات البته با رعایت استاندارد های خاص ، فراهم نموده است . بنابر این پشتیبانی محصولات به عهده سازنده و یا مترجم محصول بوده و راهنمایی های ” پیکسل یاب ” فقط در حد کلیات می باشد و ورودی به جزئیات نخواهد داشت .

از آن رو که ثبت نام در پیکسل یاب اجباری نیست و به صورت کاملا اختیاری است، بدین معناست که شما قوانین را به کلی پذیرفته اید. و ما امیدواریم برای مدت طولانی با هم همکاری داشته باشیم . اما تیم پیکسل یاب می تواند اکانت شما را به حالت تعلیق و یا به کلی حذف کند.

ما در تلاشیم همیشه آماده خدمات رسانی باشیم اما خودتان می دانید اینترنت چگونه است. گاهی ممکن است به دلایل متعدد سایت ما دچار قطعی موقت شود ، که سعی می شود در این زمان ها با بیشترین سرعت ممکن مشکل حل شود.

این قوانین و سایر قوانین موضوعه منتشر شده در سایت در تاریخ 21 آبان 1397 تدوین و به تصویب گروه مدیریتی ” پیکسل یاب ” رسید و تا اطلاع ثانوی معتبر، نافذ و لازم الاجراست .